Pobyt w sudeckim hotelu jako prezent. Czy to dobry pomysł?

Pobyt w hotelu w Sudetach jako prześwietny prezent urodzinowy nawet dla fana morskich klimatów?

U mnie okazało się być idealnym pomysłem!

Zawsze byłam miłośniczką urlopów spędzanych nad morzem. Szczególnie tym polskim. Tamtejszy klimat najbardziej mi odpowiadał. Naturalnie wciąż to lubię, bo dla mnie najlepsza forma odpoczynku to chwytanie promieni słonecznych, wsłuchiwanie się w szum wody, spacery brzegiem i oczekiwanie na kolejny z zachodów słońca. Jednak kiedyś otrzymałam w imieninowym prezencie bon na pobyt w hotelu w Sudetach. Chciałam z niego skorzystać, bo wiedziałam, że darczyńca chciał sprawić mi radość, jednak nie byłam przekonana. Jako że hotel znajdował się w pobliżu mojego domu i w ofercie miał zabiegi spa, postanowiliśmy skorzystać.

https://f.kafeteria.pl/temat/f1/jaki-polecacie-hotel-w-krakowie-p_3931939

Nigdy nie bawiłam się tak wspaniale!

Dużym plusem była bardzo kompetentna kadra, a zapewnione nam atrakcje nie pozwoliły nudzić się nawet przez chwilę. Jednak to co zauroczyło nadzwyczajnie to piękno Sudetów… Obowiązkowo musicie sprawdzić to miejsce jeśli nigdy nie byliście na tych terenach.

Nie zapominaj, że jedziesz tam odpocząć.

Ja uważam, że największym plusem było przede wszystkim to, że odetchnęliśmy, a według mnie to najistotniejsze przy takich podróżach. Wszystko dzięki temu, ze niczym nie musieliśmy się przejmować, bo Sudety i ich okolice są piękne i mają mnóstwo atrakcji, z których można skorzystać. Sam hotel, w którym byliśmy również był perfekcyjny.

 

Hotel Sudety
ul. Matuszewskiego 10
57-320, Polanica Zdrój
dolnośląskie, Polska
74 866 70 90

rezerwacje@willaalina.pl

Polecam więc raz na jakiś czas się przełamać, bo można odkryć wspaniałe możliwości spędzania czasu!

hotel sudety

Może Ci się również spodoba